Ameera – Kurung Moden Pendek

RM359.00

Size Guide (AMEERA)

Size Guide (AMEERA)

KURUNG MODEN PENDEK

CASALWA own buy sizes are designed to fit the following body measurements. Some brands may vary from these measurements but you can still use them as a guide.

UKURANXSSMLXL2XL
BAHU14.515.515.51717.518
DADA323739404447
PINGGANG BAJU293437384244
PUNGGUNG BAJU344042445051
LABUH BAJU25.527.52929.529.529.5
BICEP141618181919
LENGAN BAJU19.520.52121.52222
LENGAN ATAS101112131315
LENGAN BAWAH202224242528

The length of GOYA garments vary according to style. Please see ‘info & care’ on individual product pages for items specific length measurements.

JENIS SKIRT
PINGGANG KAIN21-2623-2826-3128-3330-3532-37
PUNGGUNG KAIN333638404243
LABUH KAIN40.540.542.5434343.5

How To Measure

To choose the correct size for you, measure your body as follows:

  1. Bust – Measure around fullest part
  2. Waist – Measure around natural waistline
  3. Hips – Measure 20cm down from the natural waistline
Clear

Item/Produk : AMEERA KURUNG MODEN PENDEK

-Design : Kurung Moden Pendek

– Material : Dull satin + brocade

-Top : Plain (top) ,Sleeve bubble arm + beads bottom of top + zip pada bahagian belakang

-Bottom : Skirt Mermaid Abstract

-Warna : Black

-Wuduk friendly

-Sesuai untuk sebarang majlis

Additional information

size

XS, S, M, L, XL, 2XL

color

Black

SKU: N/A Categories: , ,

KURUNG MODEN PENDEK

Saiz ukuran baju CASALWA direka dan diukur mengikut ukuran kami sendiri agar sesuai dengan ukuran badan berikut. Jenama pakaian berjenama lain mungkin berbeza dari ukuran ini tetapi anda masih boleh menggunakannya sebagai panduan.

UKURAN XS S M L XL 2XL
BAHU 14.5 15.5 15.5 17 17.5 18
DADA 32 37 39 40 44 47
PINGGANG BAJU 29 34 37 38 42 44
PUNGGUNG BAJU 34 40 42 44 50 51
LABUH BAJU 25.5 27.5 29 29.5 29.5 29.5
BICEP 14 16 18 18 19 19
LENGAN BAJU 19.5 20.5 21 21.5 22 22
LENGAN ATAS 10 11 12 13 13 15
LENGAN BAWAH 20 22 24 24 25 28

Panjang kain GOYA berbeza mengikut gaya. Sila rujuk ‘info & penjagaan’ di halaman produk tersebut untuk mendapatkan ukuran panjang yang lebih tepat.

JENIS SKIRT            
PINGGANG KAIN 21-26 23-28 26-31 28-33 30-35 32-37
PUNGGUNG KAIN 33 36 38 40 42 43
LABUH KAIN 40.5 40.5 42.5 43 43 43.5

Cara mengambil ukuran

Cara memilih saiz yang sesuai untuk anda, ukur mengikut cara dibawah:

  1. Dada – Ukur di sekeliling dada
  2. Pinggang – Ukur di sekeliling pinggang
  3. Pinggul – Ukuran bermula 20cm kebawah dari pinggang

Cara penjagaan:

  • Cuci menggunakan tangan (Elakkan penggunaan mesin basuh).
  • Elakkan rendam pakaian terlalu lama.
  • Hindari Peluntur.
  • Asingkan pakaian mengikut warna & material.
  • Jemur segera setelah pakaian dicuci.
  • Iron steam (menggunakan haba yang sederhana)

NOTA :

  • Kaedah mencuci, atau menyeterika yang salah boleh menyebabkan kerosakan produk.
  • Warna mungkin berbeza disebabkan pencahayaan, kecerahan monitor, dan sebagainya
  • Sila pastikan saiz dan warna pilihan anda sebelum membuat pembayaran.

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ameera - Kurung Moden Pendek

Select Options
Clear