Astrid – Baju Kurung Pesak Pendek

RM399.00

Size Guide (ASTRID)

Size Guide (ASTRID)

KURUNG PESAK PENDEK

CASALWA own buy sizes are designed to fit the following body measurements. Some brands may vary from these measurements but you can still use them as a guide.

UKURANXSSMLXL
BAHU131414.515.516
DADA3336373941
BICEP1617181820
LENGAN202121.52222
LABUH BAJU27.52828.53031
BUKAAN TANGAN5259566066
JENIS SKIRT
PINGGANG KAIN23-2625-2829-3231-3433-3632-36
PUNGGUNG KAIN363841444446
LABUH KAIN36.537.539.5404040.5

How To Measure

To choose the correct size for you, measure your body as follows:

  1. Bust – Measure around fullest part
  2. Waist – Measure around natural waistline
  3. Hips – Measure 20cm down from the natural waistline
Clear

Item/Produk : ASTRID KURUNG PESAK PENDEK

-Design : Kurung Pesak Pendek

– Material : Cotton voile + Lining (top), motif ZIGZAG dan H/LINING

-Bottom : Skirt crepe mermaid

-Warna : Black

-Wuduk friendly

-Sesuai untuk sebarang majlis

Additional information

size

XS, S, M, L, XL

color

Black

SKU: N/A Categories: , ,

KURUNG PESAK PENDEK

Saiz ukuran baju CASALWA direka dan diukur mengikut ukuran kami sendiri agar sesuai dengan ukuran badan berikut. Jenama pakaian berjenama lain mungkin berbeza dari ukuran ini tetapi anda masih boleh menggunakannya sebagai panduan.

UKURAN XS S M L XL
BAHU 13 14 14.5 15.5 16
DADA 33 36 37 39 41
BICEP 16 17 18 18 20
LENGAN 20 21 21.5 22 22
LABUH BAJU 27.5 28 28.5 30 31
BUKAAN TANGAN 52 59 56 60 66

 

JENIS SKIRT          
PINGGANG KAIN 23-26 25-28 29-32 31-34 33-36
PUNGGUNG KAIN 36 38 41 44 44
LABUH KAIN 36.5 37.5 39.5 40 40

Cara mengambil ukuran

Cara memilih saiz yang sesuai untuk anda, ukur mengikut cara dibawah:

  1. Dada – Ukur di sekeliling dada
  2. Pinggang – Ukur di sekeliling pinggang
  3. Pinggul – Ukuran bermula 20cm kebawah dari pinggang

Cara penjagaan:

  • Jangan gunakan air panas semasa membersihkan, gunakan air sejuk untuk kedua-dua basuh bilas.
  • Basuh menggunakan tangan adalah yang terbaik untuk mencegah regangan berlebihan. Sekiranya menggunakan mesin basuh, letakkan pakaian spandeks dalam beg pakaian lingerie dan gunakan kitaran lembut
  • Hindari Peluntur.

NOTA :

  • Kaedah mencuci, atau menyeterika yang salah boleh menyebabkan kerosakan produk.
  • Warna mungkin berbeza disebabkan pencahayaan, kecerahan monitor, dan sebagainya
  • Sila pastikan saiz dan warna pilihan anda sebelum membuat pembayaran.

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Astrid - Baju Kurung Pesak Pendek

Select Options
Clear