Aulia – Mini Kurung

RM399.00

Size Guide (EMILIA)

Size Guide (EMILIA)

KURUNG MODEN PENDEK

CASALWA own buy sizes are designed to fit the following body measurements. Some brands may vary from these measurements but you can still use them as a guide.

UKURANXSSMLXL2XL
BAHU13.5151616.51718
DADA32353939.54546
BICEP151718192021
LENGAN21.52222.522.52323
B.TGN ATS9.5101111.512.513
B.TGN BWH2828.529303030
LABUH BAJU262729303030
PINGGANG BAJU283236374243
PUNGGUNG BAJU333841444748

The length of GOYA garments vary according to style. Please see ‘info & care’ on individual product pages for items specific length measurements.

JENIS SKIRT
PINGGANG KAIN23-2625-2839-3231-3433-3635-38
PUNGGUNG KAIN343840434547
LABUH KAIN39.5414242.54343.5

How To Measure

To choose the correct size for you, measure your body as follows:

  1. Bust – Measure around fullest part
  2. Waist – Measure around natural waistline
  3. Hips – Measure 20cm down from the natural waistline
Clear

Item/Produk : AULIA MINI KURUNG

-Design : Mini Kurung

– Material : Beading crepe + streactable lace

-Top :Plain (top) Singkat tambahan beads dihadapan

-Bottom : Skirt Abstract Mermaid Lace

-Warna : Pink

-Wuduk friendly

-Sesuai untuk sebarang majlis

Additional information

color

green jade, Pink, Cream

size

XS, S, M, L, XL

SKU: N/A Categories: , ,

MINI KURUNG

Saiz ukuran baju CASALWA direka dan diukur mengikut ukuran kami sendiri agar sesuai dengan ukuran badan berikut. Jenama pakaian berjenama lain mungkin berbeza dari ukuran ini tetapi anda masih boleh menggunakannya sebagai panduan.

UKURAN XS S M L XL
BAHU 13 14 15 15 16
DADA 33 35 38 37 40
BICEP 13 14 14 17 18
LENGAN 21.5 22 22 23 23
BUKAAN TANGAN 10 10 10.5 10.5 11
LABUH BAJU 26.5 26.5 27 27 27
PINGGANG BAJU 31 32 35 36 38
PUNGGUNG 35 35 39 39 41

Panjang kain GOYA berbeza mengikut gaya. Sila rujuk ‘info & penjagaan’ di halaman produk tersebut untuk mendapatkan ukuran panjang yang lebih tepat.

JENIS SKIRT          
PINGGANG KAIN 22-28 22-34 22-37 23-35 25-40
PUNGGUNG KAIN 32 35 37 36 42
LABUH KAIN 38.5 40 38.5 40 40.5

Cara mengambil ukuran

Cara memilih saiz yang sesuai untuk anda, ukur mengikut cara dibawah:

  1. Dada – Ukur di sekeliling dada
  2. Pinggang – Ukur di sekeliling pinggang
  3. Pinggul – Ukuran bermula 20cm kebawah dari pinggang

Cara penjagaan:

  • Cuci menggunakan tangan (Elakkan penggunaan mesin basuh).
  • Elakkan rendam pakaian terlalu lama.
  • Hindari Peluntur.
  • Asingkan pakaian mengikut warna & material.
  • Jemur segera setelah pakaian dicuci.
  • Iron steam (menggunakan haba yang sederhana)

NOTA :

  • Kaedah mencuci, atau menyeterika yang salah boleh menyebabkan kerosakan produk.
  • Warna mungkin berbeza disebabkan pencahayaan, kecerahan monitor, dan sebagainya
  • Sila pastikan saiz dan warna pilihan anda sebelum membuat pembayaran.

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aulia - Mini Kurung

Select Options
Clear