Elina – Kurung Moden Pendek Kedah

RM429.00

Size Guide (ELINA)

Size Guide (ELINA)

KURUNG MODEN PENDEK

CASALWA own buy sizes are designed to fit the following body measurements. Some brands may vary from these measurements but you can still use them as a guide.

UKURANSMLXL
BAHU14.5151617
DADA36383943
BICEP15171719
LENGAN21.521.522.523
BUKAAN TANGAN17192022
LABUH BAJU27293030
PINGGANG BAJU35373842
KEMBANG BAWAH62656874
JENIS SKIRT
PINGGANG KAIN25-22829-3231-3433-36
PUNGGUNG KAIN38404345
LABUH KAIN39.540.541.542

How To Measure

To choose the correct size for you, measure your body as follows:

  1. Bust – Measure around fullest part
  2. Waist – Measure around natural waistline
  3. Hips – Measure 20cm down from the natural waistline
Clear

Item/Produk : ELINA KURUNG MODEN PENDEK KEDAH

-Design : Kurung Moden Pendek Kedah

– Material : Cotton Voile Lining (top)

-Top : Motif (Diamond) ,kembang bahagian pinggul, zip pada bahagian belakang + dat span bahu sederhana nipis

-Bottom : Skirt Mermaid, getah separuh pada bahagian pinggang

-Warna : Mint Green

-Wuduk friendly

-Sesuai untuk sebarang majlis  

Additional information

color

Mint

size

XS, S, M, L, XL

Design

Diamond

SKU: N/A Categories: , ,

KURUNG MODEN PENDEK

Saiz ukuran baju CASALWA direka dan diukur mengikut ukuran kami sendiri agar sesuai dengan ukuran badan berikut. Jenama pakaian berjenama lain mungkin berbeza dari ukuran ini tetapi anda masih boleh menggunakannya sebagai panduan.

UKURAN S M L XL
BAHU 14.5 15 16 17
DADA 36 38 39 43
BICEP 15 17 17 19
LENGAN 21.5 21.5 22.5 23
BUKAAN TANGAN 17 19 20 22
LABUH BAJU 27 29 30 30
PINGGANG BAJU 35 37 38 42
KEMBANG BAWAH 62 65 68 74
JENIS SKIRT        
PINGGANG KAIN 25-228 29-32 31-34 33-36
PUNGGUNG KAIN 38 40 43 45
LABUH KAIN 39.5 40.5 41.5 42

Cara mengambil ukuran

Cara memilih saiz yang sesuai untuk anda, ukur mengikut cara dibawah:

  1. Dada – Ukur di sekeliling dada
  2. Pinggang – Ukur di sekeliling pinggang
  3. Pinggul – Ukuran bermula 20cm kebawah dari pinggang

Cara penjagaan:

  • Cuci menggunakan tangan (Elakkan penggunaan mesin basuh).
  • Elakkan rendam pakaian terlalu lama.
  • Hindari Peluntur.
  • Asingkan pakaian mengikut warna & material.
  • Jemur segera setelah pakaian dicuci.
  • Iron steam (menggunakan haba yang sederhana)

NOTA :

  • Kaedah mencuci, atau menyeterika yang salah boleh menyebabkan kerosakan produk.
  • Warna mungkin berbeza disebabkan pencahayaan, kecerahan monitor, dan sebagainya
  • Sila pastikan saiz dan warna pilihan anda sebelum membuat pembayaran.

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Elina - Kurung Moden Pendek Kedah

Select Options
Clear