Emilia – Kurung Moden Pendek

RM399.00

Size Guide (EMILIA)

Size Guide (EMILIA)

KURUNG MODEN PENDEK

CASALWA own buy sizes are designed to fit the following body measurements. Some brands may vary from these measurements but you can still use them as a guide.

UKURANXSSMLXL2XL
BAHU13.5151616.51718
DADA32353939.54546
BICEP151718192021
LENGAN21.52222.522.52323
B.TGN ATS9.5101111.512.513
B.TGN BWH2828.529303030
LABUH BAJU262729303030
PINGGANG BAJU283236374243
PUNGGUNG BAJU333841444748

The length of GOYA garments vary according to style. Please see ‘info & care’ on individual product pages for items specific length measurements.

JENIS SKIRT
PINGGANG KAIN23-2625-2839-3231-3433-3635-38
PUNGGUNG KAIN343840434547
LABUH KAIN39.5414242.54343.5

How To Measure

To choose the correct size for you, measure your body as follows:

  1. Bust – Measure around fullest part
  2. Waist – Measure around natural waistline
  3. Hips – Measure 20cm down from the natural waistline
Clear

Item/Produk : EMILIA KURUNG MODEN PENDEK

-Design : Kurung Moden Pendek

– Material :Cotton Georgette , Silk Velvet Stripes

-Top : Flounce long sleeve (silk velvet stripes)

-Bottom : Mermaid Skirt

-Warna : Brown

-Wuduk friendly

-Sesuai untuk sebarang majlis

Additional information

color

Dark Blue, Navy Blue, Green, Soft Blue, Brown, Black

size

XS, S, M, L, XL, 2XL

SKU: N/A Categories: , ,

KURUNG MODEN PENDEK

Saiz ukuran baju CASALWA direka dan diukur mengikut ukuran kami sendiri agar sesuai dengan ukuran badan berikut. Jenama pakaian berjenama lain mungkin berbeza dari ukuran ini tetapi anda masih boleh menggunakannya sebagai panduan.

UKURAN XS S M L XL 2XL
BAHU 13.5 15 16 16.5 17 18
DADA 32 35 39 39.5 45 46
BICEP 15 17 18 19 20 21
LENGAN 21.5 22 22.5 22.5 23 23
B.TGN ATS 9.5 10 11 11.5 12.5 13
B.TGN BWH 28 28.5 29 30 30 30
LABUH BAJU 26 27 29 30 30 30
PINGGANG BAJU 28 32 36 37 42 43
PUNGGUNG BAJU 33 38 41 44 47 48

Panjang kain GOYA berbeza mengikut gaya. Sila rujuk ‘info & penjagaan’ di halaman produk tersebut untuk mendapatkan ukuran panjang yang lebih tepat.

JENIS SKIRT            
PINGGANG KAIN 23-26 25-28 39-32 31-34 33-36 35-38
PUNGGUNG KAIN 34 38 40 43 45 47
LABUH KAIN 39.5 41 42 42.5 43 43.5

Cara mengambil ukuran

Cara memilih saiz yang sesuai untuk anda, ukur mengikut cara dibawah:

  1. Dada – Ukur di sekeliling dada
  2. Pinggang – Ukur di sekeliling pinggang
  3. Pinggul – Ukuran bermula 20cm kebawah dari pinggang

Cara penjagaan:

  • Cuci menggunakan tangan (Elakkan penggunaan mesin basuh).
  • Elakkan rendam pakaian terlalu lama.
  • Hindari Peluntur.
  • Asingkan pakaian mengikut warna & material.
  • Jemur segera setelah pakaian dicuci.
  • Iron steam (menggunakan haba yang sederhana)

NOTA :

  • Kaedah mencuci, atau menyeterika yang salah boleh menyebabkan kerosakan produk.
  • Warna mungkin berbeza disebabkan pencahayaan, kecerahan monitor, dan sebagainya
  • Sila pastikan saiz dan warna pilihan anda sebelum membuat pembayaran.

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Emilia - Kurung Moden Pendek

Select Options
Clear