Iris – Kurung Moden Pendek

RM359.00

Size Guide (IRIS)

Size Guide (IRIS)

KURUNG MODEN PENDEK

CASALWA own buy sizes are designed to fit the following body measurements. Some brands may vary from these measurements but you can still use them as a guide.

UKURANSMLXL2XL
BAHU1515.5161718.5
DADA3640424346
PINGGANG BAJU 3336374143
PUNGGUNG BAJU4041434749
LABUH BAJU (D)3434.535.536.538
LABUH BAJU (B)27.528293032
BICEP1617181920
LENGAN BAJU2222.523.523.524
KEMBANG LENGAN19192020.522
JENIS SKIRT
PINGGANG KAIN21-2623-2826-3128-3330-35
PUNGGUNG KAIN3941444547
LABUH KAIN40.54142.543.544

How To Measure

To choose the correct size for you, measure your body as follows:

  1. Bust – Measure around fullest part
  2. Waist – Measure around natural waistline
  3. Hips – Measure 20cm down from the natural waistline
Clear

Item/Produk : IRIS KURUNG MODEN PENDEK

-Design : Kurung Moden Pendek

– Material :Satin Crepe +Brocade Glitter

-Top : Cutting pada bahagian pinggang + Ruffle bahagian hadapan +Dat

-Bottom : Mermaid Skirt

-Warna : Silver

-Wuduk friendly

-Sesuai untuk sebarang majlis

Additional information

size

XS, S, M, L, XL, 2XL

color

Peach, Silver, White

SKU: N/A Categories: , ,

KURUNG MODEN PENDEK

Saiz ukuran baju CASALWA direka dan diukur mengikut ukuran kami sendiri agar sesuai dengan ukuran badan berikut. Jenama pakaian berjenama lain mungkin berbeza dari ukuran ini tetapi anda masih boleh menggunakannya sebagai panduan.

UKURAN XS S M L XL 2XL
BAHU 14 15 15.5 16 17 18.5
DADA 33 36 40 42 43 46
PINGGANG BAJU  31 33 36 37 41 43
PUNGGUNG BAJU  36 40 41 43 47 49
LABUH BAJU DEPAN 32.5 34 34.5 35.5 36.5 38
LABUH BAJU BELAKANG  27 27.5 28 29 30 32
BICEP 14 16 17 18 19 20
LENGAN BAJU 21.5 22 22.5 23.5 23.5 24
KEMBANG LENGAN 18 19 19 20 20.5 22

Panjang kain GOYA berbeza mengikut gaya. Sila rujuk ‘info & penjagaan’ di halaman produk tersebut untuk mendapatkan ukuran panjang yang lebih tepat.

JENIS SKIRT            
PINGGANG KAIN 21-31 21-26 23-28 26-31 28-33 30-35
PUNGGUNG KAIN 36 39 41 44 45 47
LABUH KAIN 41 40.5 41 42.5 43.5 44

Cara mengambil ukuran

Cara memilih saiz yang sesuai untuk anda, ukur mengikut cara dibawah:

  1. Dada – Ukur di sekeliling dada
  2. Pinggang – Ukur di sekeliling pinggang
  3. Pinggul – Ukuran bermula 20cm kebawah dari pinggang

Cara penjagaan:

  • Cuci menggunakan tangan (Elakkan penggunaan mesin basuh).
  • Elakkan rendam pakaian terlalu lama.
  • Hindari Peluntur.
  • Asingkan pakaian mengikut warna & material.
  • Jemur segera setelah pakaian dicuci.
  • Iron steam (menggunakan haba yang sederhana)

NOTA :

  • Kaedah mencuci, atau menyeterika yang salah boleh menyebabkan kerosakan produk.
  • Warna mungkin berbeza disebabkan pencahayaan, kecerahan monitor, dan sebagainya
  • Sila pastikan saiz dan warna pilihan anda sebelum membuat pembayaran.

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Iris - Kurung Moden Pendek

Select Options
Clear