Julia – Kurung Moden Pendek

RM259.00

Size Guide (JULIA)

Size Guide (JULIA)

KURUNG MODEN PENDEK

CASALWA own buy sizes are designed to fit the following body measurements. Some brands may vary from these measurements but you can still use them as a guide.

UKURANXSSMLXL2XL
BAHU13.515.516.51818.5
DADA3237404244
BICEP1413151618
LENGAN21.52222.52323.5
BUKAAN TANGAN1618192020
LABUH BAJU26.528.53030.531
PINGGANG BAJU3542424849
PUNGGUNG BAJU5055566062
JENIS SKIRT
PINGGANG KAIN25-3028-3628-4030-4432-46
PUNGGUNG KAIN3338424444
LABUH KAIN404142.54343

How To Measure

To choose the correct size for you, measure your body as follows:

  1. Bust – Measure around fullest part
  2. Waist – Measure around natural waistline
  3. Hips – Measure 20cm down from the natural waistline
Clear

Item/Produk : JULIA KURUNG MODEN PENDEK

-Design : Kurung Moden Pendek

– Material :Lycra printed (ironless)

-Top :Kembang pada bahagian pinggul (flowy)

-Tiada zip hanya sarung

-Elastics

-Span bahu sederhana nipis

-Bottom : Skirt Mermaid ,getah (tebal) penuh bahagian pinggang

-Warna : Red

-Wuduk friendly

-Tidak melekat pada badan dan material tidak panas

-Sesuai untuk sebarang majlis

Additional information

size

XS, S, M, L, XL, 2XL

color

Red

SKU: N/A Categories: , ,

KURUNG MODEN PENDEK

Saiz ukuran baju CASALWA direka dan diukur mengikut ukuran kami sendiri agar sesuai dengan ukuran badan berikut. Jenama pakaian berjenama lain mungkin berbeza dari ukuran ini tetapi anda masih boleh menggunakannya sebagai panduan.

UKURAN XS S M L XL 2XL
BAHU 13.5   15.5 16.5 18 18.5
DADA 32   37 40 42 44
BICEP 14   13 15 16 18
LENGAN 21.5   22 22.5 23 23.5
BUKAAN TANGAN 16   18 19 20 20
LABUH BAJU 26.5   28.5 30 30.5 31
PINGGANG BAJU 35   42 42 48 49
PUNGGUNG BAJU 50   55 56 60 62
JENIS SKIRT            
PINGGANG KAIN 25-30   28-36 28-40 30-44 32-46
PUNGGUNG KAIN 33   38 42 44 44
LABUH KAIN 40   41 42.5 43 43

Cara mengambil ukuran

Cara memilih saiz yang sesuai untuk anda, ukur mengikut cara dibawah:

  1. Dada – Ukur di sekeliling dada
  2. Pinggang – Ukur di sekeliling pinggang
  3. Pinggul – Ukuran bermula 20cm kebawah dari pinggang

Cara penjagaan:

  • Cuci menggunakan tangan (Elakkan penggunaan mesin basuh).
  • Elakkan rendam pakaian terlalu lama.
  • Hindari Peluntur.
  • Asingkan pakaian mengikut warna & material.
  • Jemur segera setelah pakaian dicuci.
  • Iron steam (menggunakan haba yang sederhana)

NOTA :

  • Kaedah mencuci, atau menyeterika yang salah boleh menyebabkan kerosakan produk.
  • Warna mungkin berbeza disebabkan pencahayaan, kecerahan monitor, dan sebagainya
  • Sila pastikan saiz dan warna pilihan anda sebelum membuat pembayaran.

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Julia - Kurung Moden Pendek

Select Options
Clear