Saleema – Kurung Moden Labuh

RM359.00

Size Guide (SALEEMA)

Size Guide (SALEEMA)

KURUNG MODEN LABUH

CASALWA own buy sizes are designed to fit the following body measurements. Some brands may vary from these measurements but you can still use them as a guide.

UKURANXSSMLXL2XL
BAHU14151515.51717.5
DADA343840424547
KEMBANG BAJU505155576063
BICEP171818202021
LENGAN21.522.522.522.522.523.5
BUKAAN TANGAN202022222324
LABUH BAJU40.541.542424343
BELAHAN TEPI16.51717.517.51818
JENIS SKIRT
PINGGANG KAIN21-2623-2826-3128-3330-3532-37
PUNGGUNG KAIN374042404748
LABUH KAIN40402.54243.545

How To Measure

To choose the correct size for you, measure your body as follows:

  1. Bust – Measure around fullest part
  2. Waist – Measure around natural waistline
  3. Hips – Measure 20cm down from the natural waistline
Clear

Item/Produk : SALEEMA KURUNG MODEN LABUH

-Design : Kurung Moden Labuh

– Material : Cotton Crepe

-Top : Motif Stripes, belahan tepi + poket bahagian hadapan

-Bottom : Skirt kipas belakang

-Warna : Navy Blue

-Wuduk friendly

-Sesuai untuk sebarang majlis

Additional information

size

XS, S, M, L, XL, 2XL

color

Navy Blue, Orange, Purple, Black, Red

SKU: N/A Categories: , ,

KURUNG MODEN LABUH

Saiz ukuran baju CASALWA direka dan diukur mengikut ukuran kami sendiri agar sesuai dengan ukuran badan berikut. Jenama pakaian berjenama lain mungkin berbeza dari ukuran ini tetapi anda masih boleh menggunakannya sebagai panduan.

UKURAN XS S M L XL 2XL
BAHU 14 15 15 15.5 17 17.5
DADA 34 38 40 42 45 47
KEMBANG BAJU 50 51 55 57 60 63
BICEP 17 18 18 20 20 21
LENGAN 21.5 22.5 22.5 22.5 22.5 23.5
BUKAAN TANGAN 20 20 22 22 23 24
LABUH BAJU 40.5 41.5 42 42 43 43
BELAHAN TEPI 16.5 17 17.5 17.5 18 18
JENIS SKIRT            
PINGGANG KAIN 21-26 23-28 26-31 28-33 30-35 32-37
PUNGGUNG KAIN 37 40 42 40 47 48
LABUH KAIN 40 40 42 42 43.5 45

Cara mengambil ukuran

Cara memilih saiz yang sesuai untuk anda, ukur mengikut cara dibawah:

  1. Dada – Ukur di sekeliling dada
  2. Pinggang – Ukur di sekeliling pinggang
  3. Pinggul – Ukuran bermula 20cm kebawah dari pinggang

Cara penjagaan:

  • Cuci menggunakan tangan (Elakkan penggunaan mesin basuh).
  • Elakkan rendam pakaian terlalu lama.
  • Hindari Peluntur.
  • Asingkan pakaian mengikut warna & material.
  • Jemur segera setelah pakaian dicuci.
  • Iron steam (menggunakan haba yang sederhana)

NOTA :

  • Kaedah mencuci, atau menyeterika yang salah boleh menyebabkan kerosakan produk.
  • Warna mungkin berbeza disebabkan pencahayaan, kecerahan monitor, dan sebagainya
  • Sila pastikan saiz dan warna pilihan anda sebelum membuat pembayaran.

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Saleema - Kurung Moden Labuh

Select Options
Clear