Ayra – Kurung Moden Pendek

RM379.00

Size Guide (AYRA)

Size Guide (AYRA)

KURUNG MODEN PENDEK

CASALWA own buy sizes are designed to fit the following body measurements. Some brands may vary from these measurements but you can still use them as a guide.

UKURANXSSMLXL2XL
BAHU13.514.515.51617.517.5
DADA313539394446
BICEP141717181920
LENGAN2222.5232323.523.5
B.TGN ATS1010.511121313
B.TGN BWH272727282930
LABUH BAJU26.527.52929.529.529.5
PINGGANG BAJU273135364144
PUNGGUNG BAJU343841434851

The length of GOYA garments vary according to style. Please see ‘info & care’ on individual product pages for items specific length measurements.

JENIS SKIRT
PINGGANG KAIN21-2623-2826-3128-3330-3532-37
PUNGGUNG KAIN333638404243
LABUH KAIN40.540.542.5434343.5

How To Measure

To choose the correct size for you, measure your body as follows:

  1. Bust – Measure around fullest part
  2. Waist – Measure around natural waistline
  3. Hips – Measure 20cm down from the natural waistline
Clear

Item/Produk : AYRA KURUNG MODEN PENDEK

-Design : Kurung Moden Pendek

– Material :Chiffon Georgette + Velvet pleated

-Top : Plain (top) ,Sedikit kembang sleeve + Ribbon bottom of top

-Bottom : Abstract skirt pleated mermaid

-Warna : Grey-white

-Wuduk friendly

-Sesuai untuk sebarang majlis  

Additional information

size

XS, S, M, L, XL, 2XL

SKU: N/A Categories: , ,

KURUNG MODEN PENDEK

Saiz ukuran baju CASALWA direka dan diukur mengikut ukuran kami sendiri agar sesuai dengan ukuran badan berikut. Jenama pakaian berjenama lain mungkin berbeza dari ukuran ini tetapi anda masih boleh menggunakannya sebagai panduan.

UKURAN XS S M L XL 2XL
BAHU 13.5 14.5 15.5 16 17.5 17.5
DADA 31 35 39 39 44 46
BICEP 14 17 17 18 19 20
LENGAN 22 22.5 23 23 23.5 23.5
B.TGN ATS 10 10.5 11 12 13 13
B.TGN BWH 27 27 27 28 29 30
LABUH BAJU 26.5 27.5 29 29.5 29.5 29.5
PINGGANG BAJU 27 31 35 36 41 44
PUNGGUNG BAJU 34 38 41 43 48 51

Panjang kain GOYA berbeza mengikut gaya. Sila rujuk ‘info & penjagaan’ di halaman produk tersebut untuk mendapatkan ukuran panjang yang lebih tepat.

JENIS SKIRT            
PINGGANG KAIN 21-26 23-28 26-31 28-33 30-35 32-37
PUNGGUNG KAIN 33 36 38 40 42 43
LABUH KAIN 40.5 40.5 42.5 43 43 43.5

Cara mengambil ukuran

Cara memilih saiz yang sesuai untuk anda, ukur mengikut cara dibawah:

  1. Dada – Ukur di sekeliling dada
  2. Pinggang – Ukur di sekeliling pinggang
  3. Pinggul – Ukuran bermula 20cm kebawah dari pinggang

Cara penjagaan:

  • Cuci menggunakan tangan (Elakkan penggunaan mesin basuh).
  • Elakkan rendam pakaian terlalu lama.
  • Hindari Peluntur.
  • Asingkan pakaian mengikut warna & material.
  • Jemur segera setelah pakaian dicuci.
  • Iron steam (menggunakan haba yang sederhana)

NOTA :

  • Kaedah mencuci, atau menyeterika yang salah boleh menyebabkan kerosakan produk.
  • Warna mungkin berbeza disebabkan pencahayaan, kecerahan monitor, dan sebagainya
  • Sila pastikan saiz dan warna pilihan anda sebelum membuat pembayaran.

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ayra - Kurung Moden Pendek

Select Options
Clear